İptal İade Şartları

İptal İade Şartları

Online Tahsilat Sisteminden 3DS veya Sanal Pos İle Yapılan Tahsilatlarda İtiraz Süreci 10 ( On ) İş Günüdür.

Kart Sahibinin Tarafımıza İade Talebinde Bulunmasından 7 ( Yedi ) İş Günü İçerisinde Firmamız Tarafından Değerlendirme Yapıp Müşteriye Bilgi Verilecektir.

Firmamız Peşin Çalışmakta Olup Fatura Tarihinden 10 ( On ) İş Günü Sonraki Talepler Değerlendirilmeyecektir.

Kişisel Bilgi Güvenliği

https://odeme.concord.com.tr Müşterilerinden Üyelik ve Alışveriş Sırasında Alınan Tüm Kişisel Bilgiler Mevcut En Yüksek Elektronik Ve Fiziksel Güvenlik Sistemleriyle Korunmakta, Sadece Yetki Sahibi Personel Ve Gerekli Durumlarda Kullanıcı Onayı İle Görüntülenebilecek Bir Ortamda Saklanmaktadır.

Bu Bilgiler Yalnızca Türkiye Cumhuriyeti Kanunları Ve Uluslararası Kanunlar Çerçevesinde Kullanılmaktadır.

Kişisel Bilgilerin Kullanıcı Onayı Olmaksızın Hiçbir Şekilde Açıklanmaması,Yayınlanmaması,Üçüncü Şahıslarla Paylaşılmaması Firmamız Tarafından Taahhüt ve Garanti Edilmiştir.

https://odeme.concord.com.tr Kişisel Bilgilerin Dışındaki Genel Kullanıcı Bilgilerini Kullanıcı Onayı Verildiği Takdirde ;Bilgilendirme, Tanıtım, Duyuru Ve Teklif Amacıyla Kullanma Haklarını Saklı Tutar. 

Ödeme Bilgileri Güvenliği

https://odeme.concord.com.tr Bünyesinde Oluşturulmuş Olan Online Güvenlik Departmanı; İlk Kez Alışveriş Yapacak Olan Müşterilerimizin Kimlik ve Adres Bilgilerinin Kontrolünü Yaparak, Gerekli Durumlarda Müşterilerle Telefonla İrtibata Geçerek Kredi Kartı Sahtekarlığı Gibi Yasal Olmayan Kullanımları Önlemek İçin Önlem Almaktadır. 

https://odeme.concord.com.tr 256bit Güvenlik Sertifikasına Sahiptir.

https://odeme.concord.com.tr' den Yapılan Alışverişlerde Verilen Kredi Kartı Bilgileri Siteden Bağımsız Olarak Globalsign Tarafından Sağlanan 256bit SSL Şifreleme Protokolü Kullanılarak Anlaşmalalı Bankaların Sistemine Aktarılır ve Banka Tarafından Sorgulama İşlemi Yapılır.

Sorgulma Sonucu Anında Müşteriye İletilir ve Ödeme İşlemi Tamamlanır.

Girilmiş Olan Kart Bilgileri Direk Olatak Bankaya İletilmekte ; Tüm İşlemler Müşteri ve Banka Arasında Gerçekleşmektedir.

Bu Bilgiler Hiçbir Şekilde Site Tarafından Görüntülenemediği ve Kaydedilmediği İçin Bilgilerin Üçüncü Şahısların Eline Geçmesi Mümkün Değildir. 

Ödeme Sayfasının Sol Üst Köşesinde Bulunan Kilit Resmi Sayfanın SSL İle Şifrelenerek Güvenlik Altına Alındığını Göstermektedir.

Güvenlik Uyarısı

Kredi Kartı Bilgilerinin Çalınması Gibi Durumlar Büyük Çoğunlukla Fiziki Ortamlarda Gerçekleşmektedir.

Bu Nedenle Restoran vb. Yerlerde Kredi Kartlarının Kullanılması veya Kart Numarasının Başkalarına Verilmesi Tavsiye Edilmemektedir. 
Kredi Kartının Çalınması, Kaybolması veya İzinsiz Kullanıldığının Fark Edilmesi Gibi Durumlarda Zaman Kaybedilmeksizin Kartın Ait Olduğu Banka İle İrtibata Geçilmeli ve Durum Bildirilmelidir.

https://odeme.concord.com.tr Tarafından Tespit Edilen Kredi Kartı Sahtekarlığı Durumlarında İlgili Banka ve Kart Sahibi Durum Hakkında Bilgilendirilmektedir. 

İnternet Üzerinden Yapılan Alışverişlerde Alışveriş Yapılan Sitenin Adres ve Telefon Bilgilerinin Doğruluğundan Emin Olunmalı, Gerekirse Sitedeki Müşteri Hizmetleri Numarası Aranarak Doğrulama Yapılmalıdır.

https://odeme.concord.com.tr İş Bu Sözleşmeden Doğabilecek Tüm Uyuşmazlıkların Giderilmesinde İl Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri Yetkilidir.