Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

https://odeme.concord.com.tr Tahsilat Sistemine Hoş Geldiniz. 

Bu Web Sitesinde Sunulan Hizmetlerin Kullanım Şartlarını, Sitemize Üye Olarak veya Hizmetlerimizden Yararlanma Aşamasında, Bu Sözleşmeyi Kabul Ettiğinizi Beyan Eden Kutucuğu İşaretleyerek Kabul Etmiş Oluyorsunuz.

https://odeme.concord.com.tr Tahsilat Sisteminde Bulunan Hizmetlerde Kullanım Özellik Veşartlarında Önceden Bir Bildirimde Bulunmaksızın, Herhangi Bir Zamanda Değişiklik Yapma, Yürürlükten Kaldırma Ve Güncelleme Haklarını Saklı Tutar.

Üyelik İşlemleri


https://odeme.concord.com.tr Tahsilat Sisteminde Sağlanan Hizmetler İçin Siteye Üye Olmanız Ve Kayıt Sırasında Kayıt Formunda İstenen Bilgileri Tam Ve Doğru Olarak Sağlamanız Gerekmektedir. 

Bilgilerinizdeki Değişiklik Olduğu Zaman, Üyelik Profilinize Girerek İlgili Bölümleri Güncellemek Sizin Sorumluluğunuzdadır.

Güncellenmemiş Bilgilerden Dolayı Size Ulaşamadığımız Zaman Sorumluluk Size Aittir. 

Eğer Bu Hizmetlerden İşvereniniz Hesabına Kullanıyorsanız, Bu Kullanım Şartlarını Onun Adına Kabul Etmeye Yetkili Olduğunuz Anlamına Gelmektedir. 

Kayıt Esnasında Tarafınızca Belirlenen Şifreniz Yalnızca Sizin Kullanımınız İçindir.

Sizin Hesabınız İle Yapılan Bütün İşlemlerin Sorumluluğu Tamamıyla Size Aittir.

Bu Sözleşmeyi Onaylanarak Bunu Kabul ve Teyit Etmiş Oluyorsunuz. 

Bu Sözleşmeyi Onaylayarak Şifrenizin veya Hesabınızın Haksız Kullanımı Durumunda https://odeme.concord.com.tr Personelini Hemen Bilgilendirmeyi de Peşinen Kabul Ediyorsunuz.

https://odeme.concord.com.tr Hesabınızın veya Şifrenizin Başkası Tarafından Kullanımı Nedeniyle, Bilginiz Olsun Veya Olmasın, Oluşacak Zararınızla İlgili Herhangi Bir Yükümlülük Kabul Etmez.

Ancak, Hesabınızın veya Şifrenizin Başka Bir Kişi Tarafından Kullanımından https://odeme.concord.com.tr veya Başka Bir Kişi Veya Kuruluş Zarar Görürse, Bu Zarardan Siz Sorumlu Tutulabilirsiniz.

Hesap Sahibinin İzni Olmaksızın Başka Bir Hesabı Kullanmanız Yasaktır. 

Garanti Ve Feragat

https://odeme.concord.com.tr ve Sizin Aranızda Yapılan Ayrı Bir Sözleşme İle Açıkça Belirlenmediği Sürece, Bu Web Sitesinden Edinilen Bütün Hizmetler Size Olduğu Haliyle Sağlanmış Olup, Herhangi Bir Amaca Uygunluk Açısından veya Başka Bir Açıdan Herhangi Bir Garantiye Tabi Değildir. 

https://odeme.concord.com.tr Hiçbir Şekilde Tarafınız veya Başka Bir Üçüncü Kişi Tarafından Bu Web Sitesine Erişimden, Bu Web Sitesinin veya Bu Web Sitesinden Linkle Yönlendirilmiş Başka Bir Web Sitesine Erişimden veya Bu Web Sitesinde Yer Alan Hizmetlerin Kullanımı Vasıtasıyla Uğranılmış Dolaysız veya Dolaylı Bir Zarardan, Gelir Veya Veri Kaybından Veya Başka Bir Zarardan Sorumlu Değildir.

Bu Web Sitesi Üçüncü Kişiler Tarafından Sağlanmış İçerik veya Yazılımlar Bulunmaktadır.

Bu Web Sitesinde Yer Alan Bütün Üçüncü Kişilere Ait İçerik Ve Yazılımlar İçin de Yukarıda Yer Alan “ Garanti Ve Feragat ” Bölümü Hükümleri Geçerlidir.